ΝΕΑ

Επιτυχόντες 2020

‼️‼️ Εκκωφαντική επιτυχία ‼️‼️

🔴 Για μία ακόμα χρονιά οι μαθητές μας κατάφεραν την είσοδο τους στις πιο περιζήτητες σχολές.

🩺💉 Ιατρική (2 μαθητές μας)

💼💼 Νομική (2 μαθητές μας)

👮👮 Αξιωματικών Αστυνομίας & Πυροσβεστικής (3 μαθητές μας)

💊💊 Φαρμακευτική (1 μαθήτρια μας)

💈💈 Ψυχολογία (1 μαθήτρια μας)

🔌🛠 Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (2 μαθητές μας)

🔬🧬 Βιολογικό (1 μαθήτρια μας)

🇬🇧🇬🇧 Αγγλικής φιλολογίας (1 μαθήτρια μας)

‼️ Περισσότεροι από 100 μαθητές (Γενικών Λυκείων & ΕΠΑΛ) μας εμπιστεύθηκαν και μαζί πετύχαμε!

👉 Δείτε αναλυτικά τη λίστα (ανανεώνεται συνεχώς) με τους επιτυχόντες:

ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΑΝΤΩΝΑΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΒΑΛΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΑΝΤΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΒΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΒΑΡΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΒΕΝΙΕΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΒΕΡΝΑΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΒΟΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΒΡΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΑΒΑΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΑΓΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (6η ) – (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΑΣΠΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΑΣΠΑΡΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΛΛΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΔΟΚΙΜΩΝ ΛΙΜΕΝΟΦΥΛΑΚΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΥΠΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΦΑΑ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΓΛΑΪΑ ΤΕΦΑΑ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΖΟΤΑΪ ΜΙΡΑΝΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  (1η ) – (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (2ος )
ΚΑΛΑΤΖΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΜΑΡΙΤΗ ΔΗΜ. ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΜΑΡΙΤΗ ΕΜΜ. ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΠΕΛΩΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (4ος ) – (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΔΑΣΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΙΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΛΕΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΪΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΡΜΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΚΡΥΟΒΡΥΣΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΛΕΣΙ ΜΑΡΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΙΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΛΙΚΑΪ ΠΑΟΛΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (5ος )
ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΥΡΩΝΗ ΧΡΥΣΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, ΑΓΡΟΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΕΚΠΑ)
ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΜΕΤΑΞΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΗ ΔΟΚΙΜΩΝ ΛΙΜΕΝΟΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΜΠΑΜΠΕΝΚΟ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΕΝΤΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΑΤΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΝΝΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ)
ΠΟΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΡΕΝΤΙ ΝΤΕΣΑΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΡΑΠΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) (3η )
ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΡΟΔΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΣΗΦΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΣΚΟΥΝΤΡΙΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ  ΝΙΚΗ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΥΝΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΣΩΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΣΩΠΑΣΟΥΔΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΣΩΠΑΣΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΩΚΕΑΝΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΘΑΛΛΑΣΙΩΝ ΒΙΟΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΤΑΤΑΡΑΚΗ ΘΕΑΝΩ – ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΣΑΓΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΦΑΑ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΓΔΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΦΟΒΑΚΗ ΕΥΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΦΟΔΕΛΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΟΡΤΣΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΦΩΤΙΟΥ ΠΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΝΤΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΧΑΡΚΙΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την προσπάθεια που έκαναν.

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Τα κλειδιά της επιτυχίας:

🔑 Ολιγομελή και πραγματικά ομοιογενή τμήματα μαθητών.

🔑 Έμπειροι και εξειδικευμένοι καθηγητές.

🔑 Πραγματική προσομοίωση των Πανελλήνιων εξετάσεων

🆘🆘🆘 Προσιτές τιμές, απόλυτα εναρμονισμένες στις ιδιαιτερότητες  της εποχής που διανύουμε.

🎯🎯 Αν κι εσύ θες να πετύχεις, επίλεξε για την προετοιμασία σου έναν κορυφαίο εκπαιδευτικό οργανισμό με 35 χρόνια εμπειρίας και πάνω από 5.000 επιτυχόντες!

✏️ Γιατί το μέλλον ανήκει σε όσους το προετοιμάζουν καλύτερα!