ΝΕΑ

Επιτυχόντες 2019

Για ακόμη μία χρονιά είμαστε περήφανοι που οι μαθητές πέτυχαν την είσοδο τους σε περιζήτητες σχολές με πολύ υψηλές βάσεις.

(Η λίστα ανανεώνεται συνεχώς)

Ονοματεπώνυμο Σχολή
ΣΑΚΙΟΛΛΑΡΙ ΙΩΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΜΕΝΙΚΩΝ
ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΩΝ
ΠΕΤΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΜΑΝΟΣ (ΧΗΜΕΙΑ) ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΡΑΝΙΣΤΕ ΜΑΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΑΡΙΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΛΕΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΠΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΤΣΙΑΛΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΟΥΒΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΛΙΟΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΑΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΤΣΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΑΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΜΠΕΡΝΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΡΑΠΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΑΓΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΚΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΑΛΒΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΑΛΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΑΝΔΡΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΝΑ ΓΙΟΥΡΙΝΤ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΙΤΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΟΤΟ ΛΕΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΛΕΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΗΛΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΕΤΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΑΜΑΤΕΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΟΥΡΑΤΙ ΝΤΕΙΒΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΤΖΟΚΕΗ ΑΡΜΑΝΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΓΚΙΟΚΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΡΙΠΟΔΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΑΝΝΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΡΕΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΩΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΛΒΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΟΥΡΑΤΙ ΝΤΑΪΕΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΠΟΛΥΜΝΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΟΥΡΕΝΤΙΚΑΪ ΕΡΙΛΑΝΤ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΞΕΖΩΝΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΗΤΡΟΦΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΝΩΛΙΤΣΗ ΕΛΕΑΝΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΞΗΡΑ ΣΤΕΛΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΔΑΡΑΚΗ ΔΑΦΝΗ ΤΕΦΑΑ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΦΑΑ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΧΟΜΠΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΨΥΧΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΛΙΤΣΚΟΛΛΑΡΙ ΑΛΒΑΡΟ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΚΟΡΤΣΑΡΙ ΚΕΙΣΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΤΣΟ ΑΝΤΖΕΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΟΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΟΚΟΛΙΣΤΑ ΛΕΑΝΤΡΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΔΑΜΟ ΕΡΝΑΝΤΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΣΥΝΟΡΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΦΦΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)


Δείτε τους χιλιάδες επιτυχόντες του φροντιστηρίου μας από τα προηγούμενα έτη εδώ!